Polo Windsor Light
Polo Windsor Light
Polo Windsor Light
Inzoomen

Polo Windsor Light

€49,95

Inclusief btw.

Kleur: Rosa

Talla: S

Til je spel en je stijl naar een hoger niveau met onze Windsor Light polo in koraal. Ontworpen om de klassieke golfstijl te combineren met een eigentijdse uitstraling, valt deze polo op door zijn technische micromesh-structuur, het monochrome ontwerp en de witte merkdetails.

  • Micromesh-structuur
  • Polyester en elastaan
  • UV-bescherming
Weersomstandigheden
Ideale temperatuur

16–34°C

Gemaakt voor
  • Warmte

Minder geschikt bij koud, wind, regen.

Belangrijkste kenmerken
  • Technische stof met micromesh-structuur

    gemaakt van een lichte stof met micromesh-structuur die een subtiele, onderscheidende textuur en een moderne, verfijnde afwerking geeft.

  • Monochroom ontwerp

    lijf, kraag, mouwen en knoopsluiting in dezelfde koraaltint, voor een strakke, elegante look die op de baan én in het clubhuis past.

  • Comfortabele pasvorm

    een snit die het silhouet volgt zonder te strak te zitten, voor een verzorgde uitstraling en bewegingsvrijheid tijdens het spel.

  • Details

    gestructureerde kraag voor een elegante afwerking en een knoopsluiting in dezelfde kleur om de harmonie van het ontwerp te bewaren.

  • Logo

    kenmerkend wit Ostrich-logo op de borst en een tweede merkdetail op de rug, net onder de kraag. Het Ostrich-logo op de linkermouw maakt het ontwerp af met een sportieve, herkenbare toets.

Maattabel

Polo

Maattabel — Polo
MaatSMLXL
Totale lengte70727476
Borstwijdte5254,55759,5
Zoomwijdte5153,55658,5
Schouderbreedte43,545,547,549,5
Mouwlengte23242526
Boordwijdte16,517,251818,75

Maten van het plat uitgelegde kledingstuk: borst, zoom en boord van naad tot naad (de helft van de omtrek) en lengte over het midden van de rug. Confectietolerantie van ±1 cm. Vergelijk voor de juiste maat met een kledingstuk dat je goed past.