Polo Cup
Polo Cup
Polo Cup
Inzoomen

Polo Cup

€39,95 Uitverkocht

Inclusief btw.

Talla: S

Til je spel en je stijl naar een hoger niveau met onze Cup polo. Speciaal ontworpen voor volledige bewegingsvrijheid bij elke swing, combineert deze polo de traditionele elegantie van golf met moderne textieltechnologie.

  • Ademend
  • Polyester en elastaan
  • UV-bescherming
Weersomstandigheden
Ideale temperatuur

12–30°C

Gemaakt voor
  • Warmte

Minder geschikt bij koud, wind, regen.

Belangrijkste kenmerken
  • Ademende stof

    gemaakt van lichte materialen die je zelfs op de warmste dagen fris en droog houden.

  • Ontwerp

    een combinatie van twee klassieke kleuren voor een elegant resultaat met een moderne toets.

  • Atletische pasvorm

    een snit die het lichaam volgt zonder de bewegingsvrijheid te beperken, ideaal voor zowel de wedstrijd als het clubhuis.

  • Details

    knoopsluiting aan de voorkant voor een persoonlijke pasvorm.

  • Logo

    een minimalistisch detail op de borst dat authenticiteit en stijl garandeert.

Maattabel

Polo

Maattabel — Polo
MaatSMLXL
Totale lengte70727476
Borstwijdte5254,55759,5
Zoomwijdte5153,55658,5
Schouderbreedte43,545,547,549,5
Mouwlengte23242526
Boordwijdte16,517,251818,75

Maten van het plat uitgelegde kledingstuk: borst, zoom en boord van naad tot naad (de helft van de omtrek) en lengte over het midden van de rug. Confectietolerantie van ±1 cm. Vergelijk voor de juiste maat met een kledingstuk dat je goed past.