Polo Dynamic
Polo Dynamic
Polo Dynamic
Polo Dynamic
Inzoomen

Polo Dynamic

€39,95

Inclusief btw.

Talla: M

Voeg een onderscheidend kledingstuk toe aan je uitrusting met de Dynamic polo. Ontworpen om op te vallen door zowel zijn technische prestaties als zijn vooruitstrevende uitstraling, biedt het colourblock-ontwerp een moderne stijl die breekt met het conventionele zonder aan elegantie in te boeten.

  • Ademend
  • Polyester en elastaan
  • UV-bescherming
Weersomstandigheden
Ideale temperatuur

12–30°C

Gemaakt voor
  • Warmte

Minder geschikt bij koud, wind, regen.

Belangrijkste kenmerken
  • Ademende stof

    gemaakt van lichte materialen die je zelfs op de warmste dagen fris en droog houden.

  • Driekleurig ontwerp

    kleurvlakken in rood en wit, gescheiden door een horizontale zwarte band.

  • Atletische pasvorm

    een snit die het lichaam volgt zonder de bewegingsvrijheid te beperken, ideaal voor zowel de wedstrijd als het clubhuis.

  • Details

    de zwarte kraag en mouwboorden met witte details geven visuele structuur en een onberispelijke afwerking.

  • Logo

    een minimalistisch detail op de borst en op de rug dat authenticiteit en stijl garandeert.

Maattabel

Polo

Maattabel — Polo
MaatSMLXL
Totale lengte70727476
Borstwijdte5254,55759,5
Zoomwijdte5153,55658,5
Schouderbreedte43,545,547,549,5
Mouwlengte23242526
Boordwijdte16,517,251818,75

Maten van het plat uitgelegde kledingstuk: borst, zoom en boord van naad tot naad (de helft van de omtrek) en lengte over het midden van de rug. Confectietolerantie van ±1 cm. Vergelijk voor de juiste maat met een kledingstuk dat je goed past.