Polo Signature
Polo Signature
Polo Signature
Polo Signature
Polo Signature
Inzoomen

Polo Signature

€49,95

Inclusief btw.

Talla: S

Til je spel en je stijl naar een hoger niveau met onze Signature polo. Ontworpen voor volledige bewegingsvrijheid bij elke swing, combineert deze polo de klassieke golfesthetiek met een strak, eigentijds ontwerp, ideaal op én naast de baan.

  • Ademend
  • Polyester en elastaan
  • UV-bescherming
Weersomstandigheden
Ideale temperatuur

12–30°C

Gemaakt voor
  • Warmte

Minder geschikt bij koud, wind, regen.

Belangrijkste kenmerken
  • Ademende stof

    gemaakt van lichte materialen die de ademende werking bevorderen en je de hele dag fris en comfortabel houden.

  • Minimalistisch ontwerp

    monochrome afwerking in het wit voor een elegante, strakke en veelzijdige uitstraling.

  • Atletische pasvorm

    een snit die het lichaam volgt zonder de bewegingsvrijheid te beperken, voor comfort en vrijheid bij elke swing.

  • Details

    gestructureerde kraag die wasbeurt na wasbeurt zijn vorm behoudt en een sluiting met twee knopen voor een persoonlijke pasvorm.

  • Logo

    kenmerkend Ostrich-logo in antracietgrijs op de borst en een tweede merkdetail op de rug, net onder de kraag. Het Ostrich-logo op de linkermouw maakt het ontwerp af met een sportieve, herkenbare toets.

Maattabel

Polo

Maattabel — Polo
MaatSMLXL
Totale lengte70727476
Borstwijdte5254,55759,5
Zoomwijdte5153,55658,5
Schouderbreedte43,545,547,549,5
Mouwlengte23242526
Boordwijdte16,517,251818,75

Maten van het plat uitgelegde kledingstuk: borst, zoom en boord van naad tot naad (de helft van de omtrek) en lengte over het midden van de rug. Confectietolerantie van ±1 cm. Vergelijk voor de juiste maat met een kledingstuk dat je goed past.