Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Inzoomen

Polo Peak

€39,95

Inclusief btw.

Talla: M

Til je spel en je stijl naar een hoger niveau met onze Peak polo. Speciaal ontworpen voor volledige bewegingsvrijheid bij elke swing, combineert deze polo de traditionele elegantie van golf met moderne textieltechnologie.

  • Ademend
  • Polyester en elastaan
  • UV-bescherming
Weersomstandigheden
Ideale temperatuur

12–30°C

Gemaakt voor
  • Warmte

Minder geschikt bij koud, wind, regen.

Belangrijkste kenmerken
  • Ademende stof

    gemaakt van lichte materialen die je zelfs op de warmste dagen fris en droog houden.

  • Contrastontwerp

    elegante kraag en mouwbiezen in navyblauw, die een moderne, verfijnde toets geven aan de klassieke witte basis.

  • Atletische pasvorm

    een snit die het lichaam volgt zonder de bewegingsvrijheid te beperken, ideaal voor zowel de wedstrijd als het clubhuis.

  • Details

    gestructureerde kraag die wasbeurt na wasbeurt zijn vorm behoudt en een sluiting met twee knopen voor een persoonlijke pasvorm.

  • Logo

    een minimalistisch detail op de borst en op de rug dat authenticiteit en stijl garandeert.

Maattabel

Polo

Maattabel — Polo
MaatSMLXL
Totale lengte70727476
Borstwijdte5254,55759,5
Zoomwijdte5153,55658,5
Schouderbreedte43,545,547,549,5
Mouwlengte23242526
Boordwijdte16,517,251818,75

Maten van het plat uitgelegde kledingstuk: borst, zoom en boord van naad tot naad (de helft van de omtrek) en lengte over het midden van de rug. Confectietolerantie van ±1 cm. Vergelijk voor de juiste maat met een kledingstuk dat je goed past.