Polo Windsor Light
Polo Windsor Light
Polo Windsor Light
Ampliar

Polo Windsor Light

€49,95

Impostos inclosos.

Color: Rosa

Talla: S

Eleva el teu joc i el teu estil amb el nostre polo Windsor Light en to corall. Dissenyat per combinar l'estil clàssic del golf amb una estètica contemporània, aquest polo destaca per la seva textura tècnica tipus microreixeta, el seu disseny monocromàtic i els seus detalls de marca en color blanc.

  • Textura microreixeta
  • Polièster i elastà
  • Protecció UV
Clima d'ús
Temperatura ideal

16–34°C

Pensada per a
  • Calor

Menys indicada amb fred, vent, pluja.

Característiques principals
  • Teixit tècnic amb textura tipus microreixeta

    confeccionat amb un teixit lleuger d'estructura microreixeta que aporta una textura subtil i distintiva, a més d'un acabat modern i sofisticat.

  • Disseny monocromàtic

    cos, coll, mànigues i tapeta en el mateix to corall, creant una estètica neta i elegant que s'adapta tant al camp com a la casa club.

  • Ajust còmode

    tall que acompanya la silueta sense resultar excessivament ajustat, oferint una imatge acurada i llibertat de moviment durant el joc.

  • Detalls

    coll estructurat que aporta un acabat elegant i tapeta frontal amb tancament de botons a to per mantenir l'harmonia del disseny.

  • Logotip

    distintiu logotip d'Ostrich en color blanc sobre el pit i un segon detall de marca a la part posterior, just sota el coll. El logotip d'Ostrich a la màniga esquerra completa el disseny amb un toc esportiu i recognoscible.

Guia de talles

Polo

Guia de talles — Polo
MidaSMLXL
Llargada total70727476
Amplada de pit5254,55759,5
Amplada del baix5153,55658,5
Amplada d'espatlles43,545,547,549,5
Llargada de màniga23242526
Amplada del puny16,517,251818,75

Mides de la peça estesa en pla: pit, baix i puny de costura a costura (la meitat del contorn) i llargada pel centre de l'esquena. Tolerància de confecció de ±1 cm. Per encertar la talla, compara-la amb una peça que et vagi bé.