Polo Cup
Polo Cup
Polo Cup
Ampliar

Polo Cup

€39,95 Esgotat

Impostos inclosos.

Talla: S

Eleva el teu joc i el teu estil amb el nostre polo Cup. Dissenyat específicament per oferir una llibertat de moviment total en cada swing, aquest polo combina l'elegància tradicional del golf amb la tecnologia tèxtil moderna.

  • Transpirable
  • Polièster i elastà
  • Protecció UV
Clima d'ús
Temperatura ideal

12–30°C

Pensada per a
  • Calor

Menys indicada amb fred, vent, pluja.

Característiques principals
  • Teixit transpirable

    confeccionat amb materials lleugers per mantenir-te fresc i sec fins i tot els dies més calorosos.

  • Disseny

    combinació de dos colors clàssics per aconseguir un resultat elegant amb un toc modern.

  • Ajust atlètic

    tall que s'adapta al cos sense restringir el moviment, ideal tant per a la competició com per a la casa club.

  • Detalls

    tancament frontal de botons per a un ajust personalitzat.

  • Logotip

    un detall minimalista al pit que garanteix autenticitat i estil.

Guia de talles

Polo

Guia de talles — Polo
MidaSMLXL
Llargada total70727476
Amplada de pit5254,55759,5
Amplada del baix5153,55658,5
Amplada d'espatlles43,545,547,549,5
Llargada de màniga23242526
Amplada del puny16,517,251818,75

Mides de la peça estesa en pla: pit, baix i puny de costura a costura (la meitat del contorn) i llargada pel centre de l'esquena. Tolerància de confecció de ±1 cm. Per encertar la talla, compara-la amb una peça que et vagi bé.