Polo Dynamic
Polo Dynamic
Polo Dynamic
Polo Dynamic
Ampliar

Polo Dynamic

€39,95

Impostos inclosos.

Talla: M

Afegeix una peça distintiva a la teva equipació amb el polo Dynamic. Dissenyat per destacar tant pel seu rendiment tècnic com per la seva estètica avantguardista, el seu disseny de blocs de color ofereix un estil modern que trenca amb el convencional sense perdre l'elegància.

  • Transpirable
  • Polièster i elastà
  • Protecció UV
Clima d'ús
Temperatura ideal

12–30°C

Pensada per a
  • Calor

Menys indicada amb fred, vent, pluja.

Característiques principals
  • Teixit transpirable

    confeccionat amb materials lleugers per mantenir-te fresc i sec fins i tot els dies més calorosos.

  • Disseny tricolor

    combinació de colors en blocs de vermell i blanc, separats per una franja horitzontal de color negre.

  • Ajust atlètic

    tall que s'adapta al cos sense restringir el moviment, ideal tant per a la competició com per a la casa club.

  • Detalls

    el coll i les vores de les mànigues en color negre, amb detalls blancs, afegeixen estructura visual i un acabat impecable.

  • Logotip

    un detall minimalista al pit, i a l'esquena, que garanteix autenticitat i estil.

Guia de talles

Polo

Guia de talles — Polo
MidaSMLXL
Llargada total70727476
Amplada de pit5254,55759,5
Amplada del baix5153,55658,5
Amplada d'espatlles43,545,547,549,5
Llargada de màniga23242526
Amplada del puny16,517,251818,75

Mides de la peça estesa en pla: pit, baix i puny de costura a costura (la meitat del contorn) i llargada pel centre de l'esquena. Tolerància de confecció de ±1 cm. Per encertar la talla, compara-la amb una peça que et vagi bé.