Polo Heritage
Polo Heritage
Polo Heritage
Ampliar

Polo Heritage

€49,95

Impostos inclosos.

Color: Azul oscuro

Talla: S

Eleva el teu joc i el teu estil amb el nostre polo Heritage. Dissenyat per oferir una llibertat de moviment total en cada swing, aquest polo combina l'estètica clàssica del golf amb un disseny net i contemporani, ideal tant dins com fora del camp.

  • Transpirable
  • Polièster i elastà
  • Protecció UV
Clima d'ús
Temperatura ideal

12–30°C

Pensada per a
  • Calor

Menys indicada amb fred, vent, pluja.

Característiques principals
  • Teixit transpirable

    confeccionat amb materials lleugers que afavoreixen la transpirabilitat i ajuden a mantenir-te còmode durant tota la jornada.

  • Disseny minimalista

    acabat monocromàtic en color blau nabiu que aporta una estètica elegant, neta i versàtil.

  • Ajust atlètic

    tall que s'adapta al cos sense restringir el moviment, proporcionant comoditat i llibertat durant cada swing.

  • Detalls

    coll estructurat que manté la forma rentada rere rentada i tancament frontal de dos botons per a un ajust personalitzat.

  • Logotip

    logotip en color blanc, situat al pit, que aporta un elegant contrast i un toc distintiu a la peça.

Guia de talles

Polo

Guia de talles — Polo
MidaSMLXL
Llargada total70727476
Amplada de pit5254,55759,5
Amplada del baix5153,55658,5
Amplada d'espatlles43,545,547,549,5
Llargada de màniga23242526
Amplada del puny16,517,251818,75

Mides de la peça estesa en pla: pit, baix i puny de costura a costura (la meitat del contorn) i llargada pel centre de l'esquena. Tolerància de confecció de ±1 cm. Per encertar la talla, compara-la amb una peça que et vagi bé.