Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Polo Peak
Ampliar

Polo Peak

€39,95

Impostos inclosos.

Talla: M

Eleva el teu joc i el teu estil amb el nostre polo Peak. Dissenyat específicament per oferir una llibertat de moviment total en cada swing, aquest polo combina l'elegància tradicional del golf amb la tecnologia tèxtil moderna.

  • Transpirable
  • Polièster i elastà
  • Protecció UV
Clima d'ús
Temperatura ideal

12–30°C

Pensada per a
  • Calor

Menys indicada amb fred, vent, pluja.

Característiques principals
  • Teixit transpirable

    confeccionat amb materials lleugers per mantenir-te fresc i sec fins i tot els dies més calorosos.

  • Disseny de contrast

    elegant coll i rivets de les mànigues en color blau navy, que aporten un toc modern i sofisticat al clàssic fons blanc.

  • Ajust atlètic

    tall que s'adapta al cos sense restringir el moviment, ideal tant per a la competició com per a la casa club.

  • Detalls

    coll estructurat que manté la forma rentada rere rentada i tancament frontal de dos botons per a un ajust personalitzat.

  • Logotip

    un detall minimalista al pit, i a l'esquena, que garanteix autenticitat i estil.

Guia de talles

Polo

Guia de talles — Polo
MidaSMLXL
Llargada total70727476
Amplada de pit5254,55759,5
Amplada del baix5153,55658,5
Amplada d'espatlles43,545,547,549,5
Llargada de màniga23242526
Amplada del puny16,517,251818,75

Mides de la peça estesa en pla: pit, baix i puny de costura a costura (la meitat del contorn) i llargada pel centre de l'esquena. Tolerància de confecció de ±1 cm. Per encertar la talla, compara-la amb una peça que et vagi bé.